[You can call me Vi] [засновано на реальній людині]

[.Не подумайте, що параноїк, але мені здається, що хтось постійно мене читає}


karmacoma

Cуїцид. Слабкість?

”Суїцид - це слабкість, і тільки зовсім слабкі люди йдуть із життя.” - Напевне це основна фраза, яку говорять, коли розмова заходить про самогубців. А чи справді це слабкість? Ви пробували? Ви знаєте як воно? Насправді все не так вже й просто, і не так вже й легко. А якщо поглянути на це все з іншого боку?  Самогубець робить свій вибір, нехай з різних причин, він просто втрачає віру в себе, віру в життя, в те, що він щось може змінити і робить свій, доволі складний, але рішучий вибір - самогубство. Тим самим він звільняє від свого існування певну територію, певні ресурси і все інше, даючи більше простору тим, хто бореться, і може щось змінити. А якщо тепер поглянути на життя тих, хто зазвичай і говорить от такі от фрази про самогубців. Ранок тієї звичайної людини починається із будильника, душу, кави, цигарки, поїздки на роботу, працювання в офісі до вечора, перемежовуючись тією ж кавою та цигарками (все те із напрочуд пихатою пикою), поїздки додому, вечері, сну. Зрідка коли щось змінюється. Такі люди одружуються, бо так зазвичай роблять всі, заводять дітей, бо вже типу час, мають на меті стандартну схему: сім’я, гарна робота, хороше авто, хороша квартира... І так все по колу. Який зміст життя такої людини? Можна звісно спихнути на дітей, але якщо та людина дійсно витрачає весь свій можливий час на дитину, виховуючи її, навчаючи і таке інше. Чи життя це, чи існування, від котрого звільняють себе ті, кого ми вважаємо слабкими? То хіба слабкі самогубці, чи просто набрались сміливості вирватись із кола просто існування без мети?

 

оригінал тут: http://v1v0zabra.blogspot.com/2012/07/blog-post_26.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

Думаю, що ситуації бувають різні. Але при серйозному вивченні цієї проблеми спеціалісти приходили зазвичай до думки, що самогубці - більшою мірою сильні люди, ніж слабкі. Зрозуміло, річ йде про справжніх самогубців, а не тих, хто грає на публіку, перестраховуючись, що їх могли врятувати.
суїцид - сміливий вчинок слабкої людини:)
поставити крапку завжди простіше ніж писати далі.
"Ви пробували? Ви знаєте як воно?"(с) ггг
доводилось приводити до тями коньяком. добрим словом і плюхою таких дєятєлєй)))
оу...прямо спасатЄльмалібу:))
нєєєє. Памели Андерсон в напарниках не було ( а жаль))
ліпше би все навпаки:)
в сенсі?
з Памелою, без "дЄятЄлів":))
аааа. таки так. гг))
гадаю, що ти правий. у будь-якої людини в средині живе самодеструктивне альтер-его, що часом вилазить на поверхню і нагороджує нас суїцідальними думками, просто є люди в яких воно стає сильнішим за власне его, і в результаті - маємо самогубця. мене колись теж відвідували подібні думки, та це було років із шість тому, а тепер маю зовсім іншу систему цінностей, в якій нема місця самогубству, принаймні зараз
А после попытки, если выжил, тоже другая система ценностей...)))
так, безумовно, таке кардинально змінює погляд на життя
я так понимаю, что после "Ви пробували? Ви знаєте як воно?" идет текст бывалого суицидника

 Мітки

Я на інших сайтах:

poetryclub.com.ua - karmacoma


ХБ-шний вік
07032007_1_10_31_2_0_0_Hdf20ede020-d5c120e2-e6e53a__.gif

Календар
Февраль
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Мои фотоальбомы

Киносеансы в Киеве
ОБОЗ.ua