[You can call me Vi] [засновано на реальній людині]

[.Не подумайте, що параноїк, але мені здається, що хтось постійно мене читає}


karmacoma

[Рей Бредбері. 451 за Фаренґейтом], або чому потрібно читати.

В мене якась ненормальна звичка - щойно з’являються зайві гроші, я йду до магазину й витрачаю їх на книжки. Однак, це трапляється не тільки, коли вони гроші зайві. Я давно збираюсь купити собі нові навушники, та щойно з’являються на них гроші, я обов’язково проходжу повз книгарню. Кілька днів тому я завітав у ”Книгарня ”Є”, де побачив 3 книги Рея Бредбері видруковані видавництвом ”Богдан” у серії ”Горизонти фантастики”. Це були magnum opus величного фантаста: ”451 за Фаренґейтом”, ”Марсіанські хроніки” та ”Кульбабове вино”. Так, як книги виявились не дорогими, грошей вистачило одразу на всі три, і от вчора я вже на радощах йшов додому несучи в руках доповнення до моєї маленької бібліотечки.

Давно вже збирався прочитати ”451 за Фаренґейтом” і ось видався зручний шанс. Книгу прочитав я на однім диханні, і дуже швидко. По-правді це було перше, що я прочитав із Бредбері (не рахуючи прослуханого мною оповідання, яке перед аудиторією зачитала одногрупниця). Я в захваті! Ті, хто читав, знають про що я. Вже тоді, коли книга була на межі у відсотків 50% в моїй голові до назви додалось: ”Або чому потрібно читати.”

Глибоке подивування викликає те, що така потрібна книга не входить до переліку обов’язкових у шкільній програмі. Можливо комусь пощастило, але мені, (хоч я й з тих, хто читав майже всю програму) - ні. Можна змиритись із введенням ”Алхіміка”, але замість ”Гаррі Поттера” куди кориснішою була б книга ”451 за Фаренґейтом”.

Книга розповідає про життя пожежника із бригади, котра спалює книги. В один момент він зустрічається із дівчинкою, до його рук втрапляє книга, і ми бачимо, як із бездумного виконавця він перетворюється на думаючу людину. Читач, разом із головним героєм проходить цей шлях розуміння. Автор майстерно, не нав’язуючи якусь точку зору, показує погляди обох сторін, даючи читачу, як і герою, змогу обирати, що для нього краще, однак, підводячи до правильного висновку.

Яка оцінка? Питання, стосовно даної книги позбавлене сенсу. Деякі речі неможливо оцінити в звичних рамках.

оригінал тут: http://v1v0zabra.blogspot.com/2012/08/451.html
Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 14

Тебе видать как и мне-не идут электронные-и аудио варианты книг...)))
Ну як сказати... Я багато читаю на рідері, але... Ні, не йдуть.)
Я тоже читаю и на КПК и в ЭЛ.Книге....Но не то...)
Ніщо не замінить справжньої книги.

 Мітки

Я на інших сайтах:

poetryclub.com.ua - karmacoma


ХБ-шний вік
07032007_1_10_31_2_0_0_Hdf20ede020-d5c120e2-e6e53a__.gif

Календар
Февраль
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Мои фотоальбомы

Киносеансы в Киеве
ОБОЗ.ua